Euforia

J 16,20-23a
Jezus powiedział do swoich uczniów:
„Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz zamieni się w radość.

Kobieta, gdy rodzi, doznaje smutku, bo przyszła jej godzina. Gdy jednak urodzi dziecię, już nie pamięta o bólu z powodu radości, że się człowiek narodził na świat.

Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę, i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać. W owym zaś dniu o nic Mnie nie będziecie pytać”.

Cudownym i wręcz nie do opisania jest uczucie, kiedy rzucasz się w serdecznym uścisku w ramiona długo nie widzianej osoby. Następuje radość i emocje sięgające zenitu, bo wreszcie masz przy sobie kogoś, na kim naprawdę Ci zależy i kto jest dla Ciebie bardzo ważny. Taka osoba nie znika, nawet gdy nie widać jej za horyzontem.

Czasami tak bywa, że stracisz z oczu Jezusa. Każdemu bowiem zdarza się mieć wątpliwości zachwiania w wierze i upadki. Każdy miewa gorsze dni, kiedy wszystko idzie centralnie nie tak. Ale nawet jeżeli Go nie widzisz, nie znaczy że Go nie ma…

…a najważniejsze rzeczy są z reguły niewidoczne dla oczu…

P.S JEZUS ŻYJE!!! 😉

pobrany plik

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s